London dry gin Provokatér 43% 0,7l

Projekt ginu Provokatéra připravujeme už nějakou dobu. Všechno to začalo výrobou ginu pro dva pražské bary - Parlour bar a Back Doors bar. Celá první várka Provokatéra byla určená právě pro tyto dva podniky.

Provokatér je klasický London dry gin. Barmani chtěli vytvořit univerzální gin, který bude možné použít do nejrůznějších koktejlů. Proto byl úkol jasný - vyrobit gin pouze o 4 bylinkách. Provokatér proto vyniká jejich vyváženým poměrem, žádná nepřebíjí jinou, naopak do sebe krásně zapadají.

Po několika měsících, kdy se všechny zásoby vypily, jsme se s barmany shodli, že by byla škoda Provokatéra nenabídnout i jiným podnikům a i Vám.

Než jsme ale s Provokatérem vyšli na světlo světa, chtěli jsme otestovat, jak obstojí mezi ostatními giny. A proto jsme jeho chuť a kvalitu nechali otestovat na jedné z největších soutěží destilátů v České republice. Náš Provokatér se na akci Pálenka roku umístil na druhém místě z 31 vzorků. A tak ho tady máte!

Netrvalo to dlouho a my jsme se rozhodli pro další výzvu mezi konkurenčními giny! Z prestižní soutěže Czech National Spirits Competition 2023 jsme si odvezli dokonce první místo a ocenění nejlepšího českého a čekoslovenského ginu roku 2023.

Jeho design, to byl také oříšek. Provokatéru jsme chtěli dát takovou podobu, která zákazníky zaujme a zároveň bude mít čisté a zřejmé tvary. Proto je na etiketě použita holografická fólie a pod každým úhlem pohledu tak etiketa vypadá jinak. Něco jako vzácné pokémon kartičky. A láhve jsou o objemu 0,7l, to aby se Provokatér nevypil tak rychle.

Na zdraví a vyzkoušejte ho samotný nebo třeba s tonikem.

 

Složení: velejemný líh, voda, jalovec, koriandr, kubébový pepř, směs bylin a koření

Objem: 0,7l
Lihovitost: 43%
Výrobce: Lihovar Poněšice s.r.o., Poněšice 1, 373 41 Hluboká nad Vltavou

699 Kč
Kategorie: Giny

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu